Kontaktujte nás!

Your most important notice information for site visitors with a link can come here.

   
 info@gattomacek.cz 
 gattom@email.cz

 +420 799 505 765 
 +420 596 811 696

Zámek Raduň   arrow

Lokalita: Raduň
Obec: Raduň, okres Opava
Minimální počet dětí: 45
Web: http://www.zamek-radun.cz
Informace: Cena je stanovena pro minimální počet 45 dětí. Při menším počtu cena dohodou

 

Pedagogický doprovod zdarma (1 pedagog na 10 dětí).

Cena nezahrnuje vstupné

Využijte také náš 30 místný bus (navýšení ceny o cca 15%)

130,- Kč/dítě*

* Ceny jsou kalkulovány pro Havířov a okolí. Ostatní místa dle dohody (10 – 50 Kč). V ceně výletu je zahrnuta čekací doba 1 hodina. Každá další hodina bude za cenu 180,- Kč + DPH..


Cena zahrnuje:

• Dopravu

Popis:

Původně zemanská tvrz přestavěná v 16. století za Tvorkovských z Kravař na renesanční zámek o třech arkádových křídlech, doprovázený hospodářským dvorem, pivovarem a rozlehlým smíšeným lesoparkem se čtyřmi rybníky.
Zámecký park v Raduni, původně se rozkládající na téměř 28 ha, náleží svými kompozičními a dendrologickými kvalitami k nejvýznačnějším přírodně-krajinářským areálům severomoravského regionu.

Prohlídka:

První prohlídkový okruh nabízí atraktivně zařízené společenské a soukromé pokoje, mapující proměny životního rytmu aristokratické rodiny a služebného personálu v prostředí venkovské přírody od počátku 19. až k polovině 20. století.
Druhý prohlídkový okruh Vás zavede do půvabného prostředí zámecké oranžerie s přilehlou okrasnou zahradou plnou vůní a barev. Ve sklenících a exteriéru je instalován sortiment několika set cizokrajných i tuzemských rostlin a mimořádný soubor citrusových dřevin.

Galerie:

Obrázky jsou pouze ilustrační. Na obrázky se mohou vztahovat autorská práva třetích stran.