Kontaktujte nás!

Your most important notice information for site visitors with a link can come here.

   
 info@gattomacek.cz 
 gattom@email.cz

 +420 799 505 765 
 +420 596 811 696

FKSP   arrow

FKSP je Fond kulturních a sociálních potřeb, který je určen k zabezpečování kulturních a sociálních potřeb zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků. Konkrétně zaměstnanců organizačních složek státu, státních příspěvkových organizací a příspěvkových organizací zřízených územními samosprávnými celky.

CK Gattom Tour Vám přináší různé možnosti jak využít peníze čerpané z fondu FKSP.

 
Vyberete si z naší nabídky zájezdů FKSP, nebo si sami řekněte, kam chcete jet a my zájezd pro Vás zorganizujeme a přizpůsobíme ho Vašim individuálním přáním a požadavkům.
Minimální počet: 20 osob. Cena zájezdu se odvíjí dle počtu osob, délky zájezdu, vybraného hotelu a programu.

 

… a mnoho dalšího
Program FKSP Vám také rádi vymyslíme a upravíme individuálně dle Vašich požadavků a přání.

 

PRAHA – MUZIKÁL, DIVADLO  jednodenní zájezd. Ráno odjezd autobusem, individuální volno v Praze, po muzikálu možnost večeře a odjezd domů.

PRAHA – MUZIKÁL, DIVADLO A  PLAVBA NA VLTAVĚ + DALŠÍ …   dvoudenní zájezd možnost rozšířit o další dny. Program obdobný jako výše + nocleh v Botelu Racek na Vltavě.

VINNÝ SKLÍPEK: dvoudenní zájezd do vinařské oblasti. Prohlídka zámku Lednice, ubytování, řízená degustace vína, 1. Večeře, 2. Večeře, neomezená konzumace vína.

VINNÝ SKLÍPEK + VÍDEŇ: dvoudenní zájezd stejný jako výše + ráno odjezd do Vídně (historické centrum, nebo zábava – Prater, nebo nákupy – Primark)

LÁZNĚ PODHÁJSKÁ: dvoudenní zájezd možnost rozšířit o další dny. Ráno odjezd autobusem do lázní – pobyt v lázních cca 4 hod., ubytování v Penzionu Iveta, večeře. Po snídani opět lázně na cca 4 hod., odjezd domů.

LÁZNĚ VELKÝ MEDER: dvoudenní zájezd možnost rozšířit o další dny. Ráno odjezd autobusem do lázní – pobyt v lázních cca 4 hod., ubytování v hotelu Varga, večeře. Po snídani opět lázně na cca 4 hod., odjezd domů.

RELAX V BESKYDECH: dvoudenní zájezd možnost rozšířit o další dny v hotelu U Studánky. Program dle požadavku + využití hotelového bazénu, wellness, sauny.

RELAX V JESENÍKÁCH: dvoudenní zájezd možnost rozšířit o další dny v hotelu Zlatá Opavice. Program dle požadavku + využití hotelového bazénu, wellness, sauny.

RELAX VE VALAŠSKÝCH KLOBOUKÁCH: dvoudenní zájezd možnost rozšířit o další dny v hotelu horský hotel jelenovská. Program dle požadavku + využití hotelového bazénu, wellness, sauny.

RELAX V NÍZKÝCH TATRÁCH: dvoudenní zájezd možnost rozšířit o další dny v hotelu Heľpa. Program dle požadavku (3 NP Slovenska:Nízké Tatry, Slovenský ráj, Muráňská planina+ Kráľova hoľa) a využití hotelového bazénu, wellness, sauny.

RELAX VE VYSOKÝCH TATRÁCH: dvoudenní zájezd možnost rozšířit o další dny v hotelu Morava v Tatranské Lomnici. Štrbské pleso + program dle požadavku.

KRAKOV + SOLNÉ DOLY WIELICZKA: jednodenní zájezd. Ráno prohlídka solných dolů, odpoledne Krakova + individuální volno.

KRAKOV + SOLNÉ DOLY WIELICZKA + INWALD + DALŠÍ … dvoudenní zájezd. Program obdobný jako výše + nocleh v hotelu + další program.

VÍDEŇ (NEBO ADVENTNÍ VÍDEŇ): jednodenní zájezd do Vídně s možností prohlídky historického centra, nebo za zábavou – Prater, nebo na nákupy – Primark. Nebo předvánoční Vídeň s pravým Vídeňským punčem.

BRATISLAVA (NEBO ADVENTNÍ BRATISLAVA): jednodenní zájezd do Bratislavy s možností prohlídky historického centra, nebo nákupy.

BUDAPEŠŤ (NEBO ADVENTNÍ BUDAPEŠŤ): jednodenní zájezd do Budapeště s možností prohlídky historického centra, nebo nákupy.

CHORVATSKO – POZNÁVACÍ: čtyřdenní zájezd – Zagreb + Pula + Opatia + Crikvenice + Krk + Vrbnik + Pitvická jezera

CHORVATSKO – POBYTOVÝ: sedmidenní zájezd – v hotelu dle naší nabídky.

 

Zavolejte nám pro více informací nebo si s námi sjednejte schůzku.

Tomáš Gattnar
+420 608 701 703