Kontaktujte nás!

Your most important notice information for site visitors with a link can come here.

   
 info@gattomacek.cz 
 gattom@email.cz

 +420 799 505 765 
 +420 596 811 696

DinoPark Ostrava   arrow

Lokalita: Doubrava
Obec: Doubrava, okres Karviná
Minimální počet dětí: 45
Web: http://ostrava.dinopark.cz
Informace: Cena je stanovena pro minimální počet 45 dětí. Při menším počtu cena dohodou

 

Pedagogický doprovod zdarma (1 pedagog na 10 dětí).

Cena nezahrnuje vstupné.

Využijte také náš 30 místný bus (navýšení ceny o cca 15%)

90,- Kč/dítě*

* Ceny jsou kalkulovány pro Havířov a okolí. Ostatní místa dle dohody (10 – 50 Kč). V ceně výletu je zahrnuta čekací doba 1 hodina. Každá další hodina bude za cenu 180,- Kč + DPH.


Cena zahrnuje:

• Dopravu

Popis:

Unikátní atrakce, jejímž prostřednictvím můžete nahlédnout do hluboké historie pravěku. Můžete navštívit 3D Kino, které se proměnilo v DinoAquarium a vy se tak díky novému panoramatickému filmu, který je v ceně vstupenky, podíváte pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí. Pokud si myslíte, že byl obávaný prehistorický Megalodon jediným neohroženým predátorem své doby, přijďte se podívat, co dokáže skutečný vládce moří, Kronosaurus!

Pro odvážné návštěvníky druhohor je připraven speciální silniční vlak DinoExpres. Tato souprava odveze naše cestující do míst, která nejsou v DinoParku pěšky přístupná, a na kterých uvidí nové modely a zažijí další dobrodružství (jízda DinoExpresem trvá cca 15 minut, neomezený počet jízd je obsažen v ceně vstupenky, a to jak pro děti, tak i pro dospělé).

Uvnitř DinoParku najdete velké dětské hřiště s mnoha prolézačkami, houpačkami, pavoučí sítí a dalšími atrakcemi pro malé i větší děti.

Galerie:

Obrázky jsou pouze ilustrační. Na obrázky se mohou vztahovat autorská práva třetích stran.